Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Doprava a platba

Doprava

Tovar posielame kuriérom. Nakoľko sme zároveň klasický obchod, tovar si po internetovej objednávke môžete vyzdvihnúť aj priamo v našej predajni pri zachovaní ceny z internetového obchodu. Ak Vám tovar nebol doručený do 7 dní po našom e-maili, resp. SMS o expedícii, kontaktujte nás prosím. Bližšie informácie o Vašom balíku a možných dôvodoch nedoručenia vám po preverení následne poskytneme e-mailom.

Dopravné

K uvedeným cenám pripočítavame nasledovné dopravné podľa spôsobu a adresy dodania. Viď nižšie:

Hmotnosť zásielky:Sadzba (Eur):
do 3kg4,90 €
4 až 10kg5,90€
11 až 20kg6,90€
21 až 30kg8,90€
31 až 40kg11,90€
nad 40kgpodľa dohody
  • Kuriér SR- 4,90 €
  • pri objednávke nad 100 € a viac poštovné neúčtujeme s výnimkou jazierkových fólií, geotexítií, jazierkovej soli, zeolitu a plastových jazierok, pri ktorých platí cenník uvedený vyššie.

Iné poplatky ani balné neúčtujeme. V prípade rozdelenia jednej objednávky na viac zásielok na základe Vášho želania Vám môže byť účtované poštovné za každú zásielku samostatne.

Platba

V internetovom obchode www.jazierkasimcak.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

  • dobierka (platíte až pri doručení tovaru) – hotovosť (osobný odber)
  • platobná brána- platba kartou
  • nákup na splátky- Quatro
  • darčeková poukážka (pri platbe za objednávku darčekovými poukážkami sa z darčekovej poukážky nevydáva)

V každej zásielke je priložená faktúra – daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list (ak ste si nepriali inak). Ak doklad chýba, prosíme informuje nás čo najskôr telefonicky alebo na e-mailovú adresu info@jazierkasimcak.sk