,

Štartovacie baktérie Filter Pond 100g

10,55  s DPH

Katalógové číslo: BR21 Kategórie: ,

Štartovacie baktérie na rýchle spustenie biologickej filtrácie po zime pre objem jazierka do 10m3.

FILTER POND 100g
Objem jazierka do 10 m3
Prírodné koncentrované mnohodruhové baktérie určené na nakopnutie filtrácie a naštartovanie jazierka po zime.
Filtračné baktérie do jazierka alebo tiež štartovacie baktérie sú alfou a omegou biologického čistenia jazierka. Správne naštartované jazierko a zabehnutá biologická filtrácia sú nevyhnutné pre udržanie čistoty vody a zdravého stabilného prostredia pre vaše ryby.
Pôsobenie:
Baktérie do jazierka FILTER POND obsahujú mikroorganizmy, ktoré kolonizujú filtračné médium vo filtrácií s následnou tvorbou biofilmu, ktorý čistí vodu od živín a nečistôt. Nedá sa predávkovať.
Použitie:
Bakteriálny prípravok FILTER POND rozmiešajte v plastovom vedierku s vodou z jazierka a nalejte ho do prvej komory za mechanickú filtráciu (štrbinový filter, filtračné kefy,…), u tlakových filtrov k saniu do filtrácie.
Podrobnejšie:
– aplikácia do komorových filtrácií sa vykonáva vyliatím daného množstva baktérií dostatočne premiešaného z vodou z jazierka  priamo do komory filtra za predfilter alebo za prvú mechanickú sekciu
– u tlakového filtra doporučujeme premiešané baktérie naliať do jazierka blízko sania
– u jazierok kde je štrková filtrácia s rastlinnou regeneračnou zónou, doporučujeme premiešané dané množstvo baktérií rozliať po ploche regeneračnej zóny
UV lampu vypnúť na 3 dni!
Aplikujte, keď je teplota vody vyššia ako 10 °C.
Hmotnosť 0,100 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovacie baktérie Filter Pond 100g”