Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Odstraňovač bahna - TRIPOND Schlammentferner 1000 g

Odstraňovač bahna - TRIPOND Schlammentferner 1000 g

Odstráni z jazierka usadené bahno, viaže fosfáty, redukuje rast rias a nepríjemný zápach. Vhodné aplikovať od teploty vody 12°C a viac.
24,90€

Popis

Balenie 1000g postačí pre 25000 L vody.
TRIPOND odstraňovač bahna pozostáva z 2 komponentov :
Komponent A : má mineralický účinok. Vďaka zložke mineralickej receptúry dôjde k uvoľňeniu bahna a oxidácii. Ťažké kovy, fosfát a iné rybám škodlivé látky sa odbúrajú. Nasleduje čistenie vody odbúranie nepríjemných pachov. Bahno bude trvalo redukované.
Komponent B : má biologický účinok. Obsahuje vysokoaktívne mikroorganizmy, ktoré sa starajú o rýchle odbúranie organického znečistenia. Tým sa zvýši samočistiaca sila v jazierku.
Dávkovanie :
Na  1 m3  vody v jazierku sa aplikuje 45 g Komponentu A (prášok vo vedierku) a 5 g Komponentu B (obsah sáčku, nachádza sa tiež vo vedierku). Odmerka=10 g (vo vedierku).  Obidva kmponenty s vodou dobre zmiešať a rovnomerne rozliať po vodnej hladine jazierka.
Pri silnom usadení bahna sa dávka môže zdvojnásobiť.
Uskladňovať v chlade a suchu.

  • Kód tovaru: TU013

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj