Pontec PondoClear Set 4000 – Kompletný filtračný set pre malé jazierka
Praktická súprava filtrácie Pontec PondoClear Set 4000 je navrhnutá pre jazierka s objemom do 4 000 litrov (bez rýb). Obsahuje všetko, čo potrebujete na jednoduché a efektívne čistenie vody – ideálne riešenie pre čisté a zdravé jazierko.
V balení nájdete prietokový filter, výkonné čerpadlo s príkonom 20 W, UV lampu s výkonom 7 W, 3-metrovú hadicu s priemerom 20 mm a všetky potrebné spojky. Čerpadlo bez problémov prečerpá nečistoty s veľkosťou do 6 mm, zatiaľ čo UV-C lampa účinne bojuje proti riasam a zabezpečuje krištáľovo čistú vodu – ideálne pre jazierka s objemom do 2 000 litrov pri chove rýb. Filter je možné zapustiť do zeme, vďaka čomu nenaruší prirodzený vzhľad okolia jazierka.
Súprava obsahuje:
✔️Prietokový filter (možnosť čiastočného zakopania)
✔️Čerpadlo 20 W (max. veľkosť nečistôt: 6 mm)
✔️UV-C lampa 7 W
✔️3 m hadice Ø 20 mm
✔️Kompletná sada spojok
Technické parametre produktu
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Výrobca | Pontec |
| Typ | Súprava 4000 |
| Materiál | Plast |
| Typ filtrácie | Prietokový filter |
| Čerpadlové zapojenie | ÁNO |
| Max. odporúčaný prietok | 600 l/h |
| Max. prietok podľa výrobcu | 600 l/h |
| Čerpadlo s prietokom | Filtračné čerpadlo 1000 l/h |
| Pripojenie na hadicový tŕň | 20 mm |
| Výstup | 50 mm |
| Napätie | 230 V |
| Výkon UV-C lampy | 7 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Rozmery (D x Š x V) | 300 x 260 x 310 mm |
| Hmotnosť | 4,68 kg |
| Záruka | 2 roky |
| Objem jazierka s malým počtom rýb (max.) | 2 m³ |
| Veko | Jednodielne |

























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.